Nod32 Türkiye Sayfası Yenilendi

29 12 2006

NOD32 Antivirus yazılımı, web sitesi tasarımını yeniledi. Ziyaretçiler ürünle ilgili bilgilerin yanısıra, tehditlerler ile ilgili detaylı açıklamaları da yeni web sayfasında bulabilecekler. İsteyen kullanıcılar NOD32’nin yeni versiyonu 2.7’nin 30 günlük demo sürümünden ve upgrade imkanında faydalanabilecek, online destek merkezinden sorularına ücretsiz yanıt alabilecekler.

Proaktif tehdit korumasının lideri NOD32, web sitesini yenileyerek, kullanıcılara daha kullanışlı ve daha fazla bilgiye ulaşabilecekleri bir hale getirdi. Aynı zamanda Jade ismi verilen yeni 2007 pazarlama stratejisiyle birlikte, yeni imaj japon savaşçısı kadın NOD32’nin hızlı, çevik ve virüslere karşı acımasızlığını temsil ediyor.

ESET NOD32 Pazarlama Direktörü Rick Moy konu hakkında şunları söyledi:

“Antivirus pazarı gereğinden fazla üreticiden dolayı müşteriler için karmaşık olabiliyor. NOD32’nin yeni Jade imajı, bu kalabalığı bölüp, pazarda farklı bir yer edinmeyi sağlayacak. Narin ama savaşçı Jade, NOD32’nin etkileyici ve mükemmel özelliklerini temsil ediyor: Koruyucu, Akıllı, Çevik ve Güvenilir. Bu NOD32’nin dünyadaki tüm kullacılarına verdiği mesajdır. Ayrıca bu özellikler bağımsız testler tarafından da onaylanmıştır.

NOD32 Hakkında

NOD32, ThreatSense teknolojisine sahip etkili motoru sayesinde e-mail ve internet üzerinden gelebilecek tehditlere karşı koruma sağlayan bütünleşik bir anti-virüs ve anti-spyware çözümüdür. NOD32 kurulumu ve kullanımı kolay bir programdır, pek çok platformda (Windows, Linux, Novell, DOS) koruma sağlar. 41 defa Virus Bulletin %100 yakalama Ödülünü kazanmıştır

,Daha fazla bilgi için www.nod32.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Reklamlar

İşlemler

Bilgi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s
%d blogcu bunu beğendi: