Kaspersky Lab Computer Shopper Magazine Testi

21 03 2007

Kaspersky Lab Computer Shopper Magazine dergisinden 5 yıldız aldı. Sadece 3 yazılıma verilen 5 yıldızlı ödül arasında en yüksek puanı alan yazılımlar Kaspersky teknolojisini kullanıyorlar.

 

Computer Shopper tarafından yapılan testte yazılımların virüs, truva atları ve spywarelere karşı tanımlama özelliği test edildi. 2 kısımdan oluşan testte ilk kısmı yazılımların e-posta virüsü yakalaması; ikinci kısımsa internet tabanlı tehlikelere verilen tepkiler baz alındı. Bütün testler bütün güncelleştirmeleri yapılmış Windows XP Professional ve varsayılan Windows seçenekleri tercih edilmiş makinalarda yapıldı.

 

Kullanılabilir testinde en yüksek sonucu alan ‘’ Kaspersky Anti-Virüs kullanıcı dostu raporlaması, gelişmiş ayarları sayesinde zararlı tespitinde üst düzey başarı elde etti. Bootable CD üzerinden tarama yapabilme özelliği ilede artı puan aldı. Bu özellik sayesinde zararlı bulaşmış açılmayan bilgisayarlarda kullanılması kullanıcıyı veri kaybından koruyacağıda dile getirildi.

 

 

 

Kaspersky Lab İngiltere direktörü Svetlana Ivanova ‘’ Kaspersky antivirüs motoru Kaspersky teknolojisin kalbini oluşturmaktadır. Şuanda Dünya üzerinde 120 saygın firmada Kaspersky teknolojisi kullanıyor. Kaspersky Lab şuanda en kaliteli ve saygın antivirüs teknolojisine sahiptir. Bu testte teknolojimizin ne kadar gelişmiş olduğunu bir kez daha gördük.’’ İfadelerini kullandı.

Reklamlar

İşlemler

Bilgi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s
%d blogcu bunu beğendi: